About Elena Vataleva   |   Photo gallery

Артисты оригинального жанра
Цирковая студия "Але-Ап"

 

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ЦИРК «АЛЕ-АП»

 

Діти, яких зачаровує магічний світ арени, мистецтво фокусників, клоунів, акробатів, жонглерів, повітряних гімнастів, можуть втілити свою мрію в дитячо-юнацькому цирку "Але-ап". Тут можна опанувати жонглювання, повітряну гімнастику, навчитися робити різні акробатичні трюки, фокуси, розвинути пластику тіла, акторську майстерність та сценічну сміливість. Цирк "Але-ап" - це осередок дитячих самобутніх талантів нашої столиці. В колективі навчаються діти, які вірять у дива і самі хочуть бути причетними до творіння чудес.

Дитячо-юнацький цирк "Але-ап" створено 1991 року.

В колективі навчається більш як 150 вихованців віком від 5 до 18 років. Навчання в цирку "Але-ап" відрізняється від занять у спортивних секціях. На відміну від останніх воно базується не на змаганні, а на творчій співпраці.

Виступи цирку "Але-ап" завжди мають успіх у глядача. Це оригінальні, видовищні номери та шоу-вистави з цікавим задумом, у яких беруть участь діти різного віку. Колектив широко відомий у місті, дарує свої виступи глядачам на різних концертах та фестивалях.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

ГІНЖАЛЮК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА - художній керівник коллективу, провідний педагог колективу з циркових жанрів та акробатики.

ПЕТЛИЦЬКА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА - концертмейстер високого класу, досвічений педагог, методист та консультант.

ВАТАЛЄВА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА - педагог з циркових жанрів.

КУРІНСКИЙ ОЛЕГ ЮРІЙОВИЧ - педагог з акробатики.

ОВСЄЄВА ІРИНА ОЛЕКСІЇВНА - педагог з циркових жанрів.

ПЕТРЕНКО НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА - педагог з циркових жанрів.

ЛИБА ОЛЕНА ЮРІЇВНА - спеціаліст-хореограф.

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

 

Цирк "Але-ап" - це справжня школа циркового мистецтва для дітей та юнацтва. Навчання здійснюється за комплексною авторською програмою, яка стала переможцем Всеукраїнського конкурсу освітніх програм та навчальних посібників для позашкільних закладів. Вона передбачає оволодіння:

цирковими жанрами (жонглювання, еквілібристика, повітряна гімнастика, ексцентрика, парна та групова акробатика, хула-хупи, клоунада, пластична гімнастика, оригінальні жанри);
- акробатикою;
- хореографією (елементи класичного та сучасного танцю, сценічного руху).

Освітній процес у колективі побудований в суворій послідовності: від простого - до складного, від окремого - до загального та включає в себе три рівні підготовки:

- початковий (діти віком 5-8 років);
- основний (діти та підлітки 8-12 років);
- вищий (вихованці віком до 18 років).

Прийом дітей починається з кінця серпня кожного року. У циркові групи приймаються діти від 5 до 8 років, які не мають підготовки, а також діти до 13 років - з початковою підготовкою (заняття гімнастичними або іншими видами спорту, хореографією), які не мають медичних протипоказань, показали фізично-рухові здібності та бажання займатися даним видом творчості.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

 

За роки роботи в репертуарі цирку "Але-ап" створено багато цікавих номерів у різноманітних циркових жанрах для різних вікових груп, сольні та групові композиції. Колектив відомий у місті, вирізняється серед інших високою сценічною культурою, досконалою технікою, майстерністю, виразністю виконання, оригінальністю та видовищністю постановок.

Цирк "Але-ап" активно проводить концертну діяльність, є постійним учасником концертів і творчих акцій Палацу та міста. Колектив - учасник І та ІІ Міжнародного фестивалю "Золота осінь Славутича" (1994, 1995), Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Брюселі (1995), учасник звітних концертів майстрів мистецтв та творчих колективів столиці України в Національному Палаці "Україна" (2000, 2001, 2004), лауреат міських та всеукраїнських оглядів дитячої творчості (1999, 2001, 2003, 2006), лауреат Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, конкурсу циркових колективів "Парад-але!" (2006), лауреат Міжнародного конкурсу-фестивалю "Південний експрес" (2008).

Більше 40 випускників колективу обрали своєю професією циркове мистецтво, вступили до Київської академії естрадного та циркового мистецтва, працюють в циркових колективах України, близького та далекого зарубіжжя.

1996 року дитячо-юнацький цирк "Але-ап" за високі творчі досягнення отримав почесне звання "Зразковий художній колектив", а 2000 року - "Народний художній колектив".

 

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС – І ВИ ЗМОЖЕТЕ ТВОРИТИ СПРАВЖНІ ЧУДЕСА!

 

Контактний телефон: (067) 772-38-68 (Олена Володимирівна).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Видео:

 

Хула-хуп

(восточный стиль)

 

Хула-хуп

(латинский стиль)

 

Жонгляж

 

Лассо

 

Эксклюзив:

Заказ программы

© 2019 г. Заказ артистов на праздник Киев, артисты на праздник заказать Киев.
Артисты оригинального жанра Киев, артисты оригинального жанра заказать.